Index     O nas     Flagi     Szaliki     Wiadomości     Filmiki on-line     Vlepkomania     Fotografia Miesiąca     Fanki KSZO     Czateria    
 
   
- SERDECZNE POZDROWIENIA DLA; PUSZKA BIOŁEGO MAŃKA SŁAWA DAWIDKA BORA EŁKA BABYLA PITERA ORAZ DLA CAŁEJ J.P ZAŁOGI. Z FARTEM WARJACI> DAROSKI Z. K. MIELĘCIN - pozdrowienia dla LUDZI i dobrych chłopaków z OSTROWCA ŚW. DAROSKI Z.K MIELĘCIN. ELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mati- Pozdro z Wałcza dla KSZO! LECH & KSZO Kibice z Mińska- Pozdrowienia dla KSZO od kibiców z Mińska Mazowieckiego. RobSentex- Pozdro od kibiców Kolejorza Arkowiec- Pozdro dla KSZO!!! od lepszej stony 3-miasta..;) RSCH- \"Jedna prawda płynie tylko dla dobrych chłopaków\".Tylko KSZO pozdrowienia Harnaś- Pozdro dla naszej zgody od kibica Lecha Poznań MATI- EMIGRANT Z KRAKOWA ZAWSZE Z KSZO POZDRO ŚR & CHOH BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY! dancio200- Pozdrowienia dla kibiców KSZO oraz ARKI i LECHA .
             » Następny mecz:     » Ostatni mecz:     » Mapa wyjazdowa:
 
 

      Kibiców on-line na stronie: 6







 
Podgląd- www.konieciti.pl
"Kibicowska Polsko! W marcu 2004 roku koncern medialny Grupa ITI stał się właścicielem naszego klubu - Legii Warszawa. Wkrótce potem popadł w konflikt z kibicami, który trwa aż po dziś dzień. Jego powody na przestrzeni lat ewoluowały, jednak wszystkie są efektem specyficznego poglądu działaczy na temat kibiców i wartości przez nich wyznawanych. Wiemy, że nas, ludzi dla których kibicowanie swojemu klubowi to coś więcej niż 90 minut w tygodniu, jest w Polsce cała rzesza. W tym celu uruchomiliśmy stronę na której można zaprotestować przeciwko działaniom zmierzających do zniszczenia ruchu kibicowskiego w Warszawie. Zdajemy sobie sprawę, że Legia nie jest lubiana w wielu miejscach w kraju. Wierzymy jednak, że to kibicowska solidarność weźmie górę. Pamiętajmy, że konflikt ten z uwagą śledzi wiele osób i nasze niepowodzenie mogłoby stać się wyraźnym sygnałem do możliwości rozpoczęcia podobnych działań w innych klubach.




www.konieciti.pl
"



Aby poprzeć kibiców Legii wystarczy jedynie posiadać adres e-mail oraz podać swój nick.

» klo@02.03.10
ITI to bezpieka PRL . Naprawdę współczuję kibicom Legii ,że ta banda ubeków przyczepiła się do ich klubu. Na codzieeń wszyscy jestesmy ogłupiani przez ITI za pomocą ubeckiego TVN. To przez TVN Polską dziś rządzi mafia którą wybraliśmy otumanieni propagandą bezpieki PRL. W pełni popieram kibiców Legii w ich w walce z bezpieką PRL ItI

» trujący@15.12.09
Kibic MUSI być szanowany. Koledzy \"po szalu\" dbajmy aby ten nasz wizerunek był jak najlepszy. Nie dla czerwonych mediów, ale dla Nas samych. Siła polskiej piłki to Kibice, a kibice to MY. Koniec iti !!

» Koniec iti@13.12.09
Nie dla Legii, nie dla Warszawy - tylko dla naszej wspólnej sprawy. Koniec iti!




Wybierz stronę: [1]


Skomentuj- Wypełnij formularz
* Treść:
Autor:
Potwierdzenie:


Zanim wyślesz komentarz, pamiętaj!


  • Komentarze zawierające wulgaryzmy, oraz inne niecenzuralne treści nie będą publikowane
  • Komentarze z adresami obcych stron- będą odrzucane
  • Komentarze są moderowane, jakiekolwiek łamanie zasad dobrego smaku nie będzie akceptowane

  •  






    © 2004-2009 by KibiceKSZO.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kodowanie oraz wykonanie serwisu: niteckiDesign.pl