Poniedzialek, 18 Lutego - 0:35 - 2019

Pozdrowienia

Kibicowski Dzień Dziecka w Denkowie

Autor: Admin

Na dzień 21 Czerwca 2014 roku przypadł kolejny już, III turniej „Stowarzyszenia Kibiców KSZO” z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych z Domów Dziecka w Denkowie oraz Małachowie. Zabawa rozpoczęła się jak zwykle od rozgrywek piłkarskich, w których udział wzięły ekipy: „Nasz Dom” Denków, Dom Dziecka Małachów, piłkarze KSZO, SK KSZO, Młodzi H. oraz SK KSZO II. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały po 10 minut.

Największe zainteresowanie zaskarbili sobie oczywiście piłkarze KSZO, w którego barwach zagrali tego dnia R.Lasocki, K. Zacharski, M Kosowski, K. Barański oraz A. Karasek. Prawdziwym hitem okazał się jednak mecz dający zwycięstwo w turnieju, w którym spotkali się „Nasz Dom” oraz Dom Dziecka Małachów. Na brak emocji nie można było narzekać, gdyż piłkarze z Denkowa niekorzystny wynik 0:1 w ostatnich minutach odwrócili na 1:1, po czym w dogrywce strzelili bramkę na 2:1, przechylając tym samym szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Warto dodać, że w przypadku piłkarzy z Denkowa jest to drugie zwycięstwo z rzędu (rok po roku). Kolejną atrakcją – podobnie jak w roku poprzednim – był turniej siatkarski, wygrany przez dziewczęta reprezentujące Dom Dziecka w Małachowie (obroniły tytuł zdobyty rok temu).
Po kilku godzinach wspólnych sportowych zmagań, przyszedł czas na imprezę integracyjną przy ognisku, nastąpiło wręczenie pucharów dla drużyn obu placówek. Nie zabrakło tez nagród, na które składały się dyplomy oraz piłki (do gry w piłkę nożną oraz siatkową). Dzięki pomocy Fundacji „Pomocna Dłoń” udało się zakupić stół do gry w tenisa stołowego dla Domu dziecka w Denkowie. Poprzedni stół wysłużył się wraz z biegiem lat. Stowarzyszenie kibiców KSZO po raz kolejny zachęcało podopiecznych do częstych odwiedzin Stadionu przy Świętokrzyskiej 11.

Stowarzyszenie Kibiców KSZO pragnie szczególnie podziękować za pomoc w zorganizowaniu turnieju Łukaszowi Dybcowi, a co za tym idzie Fundacji „Pomocna Dłoń”, posłowi Jarosławowi Górczyńskiemu, Maciejowi Kozickiemu z Agencji Rozwoju Lokalnego oraz Kamilowi Kutrybie z firmy Centrum – Sport.

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....