Poniedzialek, 18 Lutego - 1:33 - 2019

Pozdrowienia

Przedstawiamy kibiców Szczakowianki Jaworzno!

Autor: Admin

Jutro o godzinie 18 00 na stadionie przy ul. Świętokrzyskiej 11 rozpocznie się spotkanie pomiędzy KSZO Ostrowiec Św. a Szczakowianką Jaworzno. W związku z wydarzeniem przedstawiamy kibiców Szczakowianki.

Barwy kibiców z Jaworzna, które jest położone w południowo-zachodniej Polsce, obecnie w województwie śląskim, to czerwień i biel, darzą oni przyjaźnią kibiców na przykład Szabierki Bytom. Nie przepadają oni jednak za kibicami Świtu, RKS-u oraz Zagłębia Sosnowiec.

Kibice Szczakowianki to zgrana ekipa, która na meczach rozgrywanych na stadionie przy ul. Krakowskiej zbiera się w młynie w liczbie do 400 szala. Co jak na Jaworzno (ok. 100 tys. mieszkańców) nie jest liczbą zbytnio oszałamiająca.Chuliganka wśród kibiców z Jaworzna nie jest mocną grupą oprócz w/w kos, niesympatyzują z kibicami innych klubów z Jaworzna (Victoria Jaworzno ,Górnik Jaworzno). Sympatycy Szczakowianki mogą się jednak pochwalić w miarę zgranymi oprawami meczowymi, których autorem jest działająca od roku 2003 grupa: ULTRASiła.To właśnie oni wraz z innymi kibicami zaprojektowali, a następnie pokwapili się o wykonanie jednych z najbardziej znanych flag Szczaksy: ULTRA SIŁA \'03, \"Drwale\", \"Morituri Te Salutant\", \"Santa Gueraa\", \"ULTRAS Szczakowianka\", \"Jaworzno Kanty\" oraz \"Szczakowianka Duma Jaworzna\".Mamy nadzieje , że zobaczymy kibiców z Jaworzna, na sektorze gości, w jutrzejszym meczu, którego początek o godz. 18 00.

Zostaw swój komentarzNie ma jeszcze komentarzy....