Index     O nas     Flagi     Szaliki     Wiadomości     Filmiki on-line     Vlepkomania     Fotografia Miesiąca     Fanki KSZO     Czateria    
 
   
FCW- pozdro dla KSZO od KKS! żmija ludwików- Pozdro dla kibiców KSZO, moze wreszcie sie cos ruszy fanatyk kszo- Moja jedyna miłość to ks KSZO ja ciągle wierze w nią, a ona gra drużyna ma! emil- Pozdrawiam wszystkich kibiców KSZO, a w szczególności z mojego osiedla... czyli z Ogrodów! Trzymajcie się ciepło pozdrawiam z wysp Emi.l Damian- POZDRO DLA KSZO. Świętokrzyska drugim domem w żyłach Hutnicza krew ! ANCY- POZDRO DLA KSZO!!! SUchy- Pozdrawiam Wszystkich Kibiców KSZO KSZO&ARKA&LECH toxyczny- Pozdrawiam Zgody oraz całą Wiarę z Hutniczego Miasta ;) Do zobaczenia na F1 ;) KOLEJORZ- Pozdro dla najlepszych mordeczek z Ostrowca!LP%KSZO! GRUBY- POZDRO DLA KSZO
             » Następny mecz:     » Ostatni mecz:     » Mapa wyjazdowa:
 
 

      Kibiców on-line na stronie: 5







 
2011-03-30 00:53:53- Relacja z meczów KSZO - Piast i KSZO - Silesia

Na mecz piłki nożnej przybyło ok. 60 kibiców gości. Prowadzą średni doping. My jako grupy UKO i ŚR dalej bojkotujemy mecze KSZO SSA. Jednak jest grupeczka osób, która pokochała kolegę Mirosława Stasiaka, niejakiego Mirosława Płatosa, który nie tak dawno doprowadził do upadku Odrę Opole. Grupeczka ta zdecydowała się wyznać tą miłość na tym meczu i prowadziła kiepski doping. W jej skład weszli kibice, którzy młodość już dawno mają za sobą (tzw. Stare dziady) oraz kilku, od dawna nieaktywnych, kibiców ze starej grupy e-KSZO. Więcej miejsca nie będziemy poświęcać na margines, bo nam się tekst „rozsypie”.

Przejdźmy do ważniejszych wydarzeń.
Zaraz po meczu piłkarskim pierwsze spotkanie na nowej hali rozgrywały nasze siatkarki. Chcąc tą inaugurację podnieś do wyższej rangi niż zwykły ligowy mecz prezentujemy oprawę oraz prowadzimy głośny doping. Na początek spotkania została zaprezentowana trybunówka z hasłem „Patrząc w przyszłość, nie zapominamy o tradycji. A głównym motywem były zarysy starej i nowej hali. Do tego w młynie gromadzi się nas koło stu osób. Przez większość meczu śpiewamy i tym samym dajemy o sobie znać. Nadal istniejemy i mamy się dobrze (jak widać z dobrym efektem) i pokazujemy, że gdyby nie bojkot nadal „byśmy mogli”.


Autor newsa: Admin, czytano: 964, Źródło: Własne
Komentarze: Skomentuj, Czytaj (1)


 







© 2004-2009 by KibiceKSZO.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kodowanie oraz wykonanie serwisu: niteckiDesign.pl